Collection: Candles - Large
Since medieval times, apothecary jars have been used to display luxury goods and herbs. This classic, thin-walled jar, complete with a metal or bamboo lid, is a perfect addition to any décor. It is triple-wicked for maximum scent throw.
-
Beach Cottage Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USD -
Sold out
Boardwalk Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USDSold out -
Sold out
Chesapeake Twilight Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USDSold out -
Farmers Market Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USD -
Grapefruit Crush Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USD -
Sold out
Honeysuckle Route Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USDSold out -
Let's Beach & Wine Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USD -
Sold out
Life's a Beach Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USDSold out -
Morning Mist Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USD -
Namaste by the Bay Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USD -
Sold out
Sunrise Garden Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USDSold out -
Sold out
The Belvedere Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USDSold out -
Sold out
High Tide Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USDSold out -
Sugared Berries Candles
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USD -
Sold out
Snow Day Candle
Regular price $20.25 USDRegular priceUnit price / per$27.00 USDSale price $20.25 USDSold out -
Holiday Candle
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $27.00 USD